קולקציית שמלות ערב 2014 !

קולקציית שמלות ערב 2014 !

קולקציית שמלות ערב 2014 !

בנות ישראל ידועות כקפדניות וייחודיות לכל מה שנוגע להופעתן החיצונית. אולם לעיתים נדמה כי הן מוכנות לשלם מחירים הכוללים חמש ספרות עבור השכרה בלבד. כאחת שכבר עשתה את הטעות הזאת פעם אחת יותר מדי יצאתי לבדוק האם אפשר גם אחרת?, האם אוכל למצוא שמלת ערב ייחודית מקולקציית 2014 במחירים שפויים ונוחים לכיס וגם למצוא שמלה שאוכל למצוא לה בגאווה מקום בארון...
בחיפוש ארוך ומייגע אחר קןלקציית שמלות ערב 2014, שמלות ייחודיות, מקוריות ורלוונטיות במחיר נוח לקנייה, מצאתי במרכז העיר שפרעם בצפון הארץ במרחק קצר מהקריות קומפלקס מפואר וענקי המשתרע לאורך 600 מ"ר ועליו השם T&E מתנוסס בגאווה. בית האופנה המפואר הן בחזותו והן במוניטין של מעל עשור מתמחה בייבוא ושיווק שמלות ערב לאירועים מיוחדים של מיטב המעצבים והמותגים בעולם. בין השמות המוכרים ניתן למצוא בקולקציית שמלות ערב 2014 החדשה שמלות של  Tony Bowls, Jovani Terani ועוד.
בימים אילו ניתן למצוא בבית האופנה האקסקלוסיבי שמלות ערב 2014 במגוון עשיר של דגמים ממיטב הבדים האיכותיים החל מדנטל, שיפון ארמני ועד משי כמו כן ניתן למצוא בשמלות ערב 2014 מבחר גדול של גזרות, כך שכל אחת יכולה למצוא את השמלה המחמיאה ביותר לגזרת גופה בקשת רחבה של צבעים כאשר הבולט ביותר הוא הצבע הנצחי שחור.  שמלות ארוכות, קצרות, הן לצעירות והן למבוגרות בין אם את אם החתן או הכלה, האחות הצעירה, החברה הכי טובה, ילדת הבת מצווה או סתם אורחת שרוצה לגנוב את ההצגה.... תענוג צרוף לאוהבות אופנה משובחת.
ללא ספק T&E הוא בית האופנה הנכון למצוא בוא את קולקציית - שמלות ערב 2014!!!